Levent Doğu Ekspresinde Soygun pdf oku indir

Levent Doğu Ekspresinde Soygun pdf oku indir

Komik, saf, deli dolu Levent ve tayfası, yepyeni bir geziye çıkıyor, hem de ne gezi! Doğu Ekspresi’yle Kars’a gidiyorlar. Fakat trende beklemedikleri bir yolcu daha var: Dünyaca ünlü elmas Kaçkarların Yıldızı!
Tren yolculuğuyla gezinin tadını çıkarmaya çalışan tayfa, Anadolu’ya ait bu elması soygunculardan geri almaya çalışıyor. Tabii yine başlarını türlü belalara sokuyorlar, suçluların peşinden koşuyorlar. Her şey, Anadolu mirası elması vatanında tutmak için!
Kendilerini eğlenceli olduğu kadar heyecanlı, tehlikeli mi tehlikeli bir maceranın içinde buluyorlar. Elması korumak, onlar için her şeyden önemli. Doğu Ekspresi’yle Türkiye’yi baştan başa gezerken elması korumaya hazır mısın?
 

Levent Doğu Ekspresinde Soygun isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Orakçı tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 12.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Levent Doğu Ekspresinde Soygun isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Levent Doğu Ekspresinde Soygun pdf oku indir - Yandex indir