Hışırtı Avcısı pdf oku indir

Hışırtı Avcısı pdf oku indir

Kerem, insanların zihinlerini okuma yeteneğinden kurtulmanın yollarını bulabilecek mi? Sümbül Ağa, evinin bahçesindeki çiçeklerin sesini duymaya başlayınca ne olacak? Öğretmeni gece vakti okula çağıran ses kime ait? Ayda yaşayan bir örümcek keşfedince herkes sizinle neden alay eder? Yaz geceleri, evlerin bahçelerinde dolaşıp ağaçların dalları arasından geçen sesleri kim kaydediyor? Karanlığın ortasında, Aykız’ın evinin kapısını kim çalıyor? HIŞIRTI AVCISI’nın iki kapağı arasında, bunların ve daha nice sorunun cevabı var.
Türk hikayeciliğinin önemli isimlerinden yazar-akademisyen Abdullah Harmancı’nın çocuk edebiyatı kitapları serisinin ilk kitabı olan Hışırtı Avcısı, okuyucularına kalıcı bir dil ve edebiyat zevki vadediyor. Öykülerin dilindeki samimiyet, akıcılık ve sadelik ilk elden göze çarpan özelliklerden. Geleneksel dünya ile yeni dünya arasındaki çocuk muhayyilesini başarılı bir şekilde anlatan yazar her yaştan çocuğa başarılı öyküleri ile yeni bir kitap hediye ediyor. Kitabı Sibel Büyük çizimleriyle renklendirerek okurları hayal gücünün sınırlarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor.
 

Hışırtı Avcısı isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Abdullah Harmancı tarafından kaleme alınmıştır. BEYAZ BULUT yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hışırtı Avcısı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Turtanın En Tatlı Yeri pdf oku indir başlıklı makalemizde Turtanın En Tatlı Yeri indir, Turtanın En Tatlı Yeri oku ve Turtanın En Tatlı Yeri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hışırtı Avcısı pdf oku indir - Yandex indir