Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü pdf oku indir

Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü pdf oku indir

“Richard Peterson Silikon Vadisi’nde psikiyatrist olarak birinci elden edindiği deneyimleri damıtmış ve davranışsal finans alanındaki bilgisini kullanarak başarılı bir yatırımcı olmak için gereken tüm duygusal nitelikleri tanımlamış. Karar Anı herkesin okuması gereken büyüleyici bir kitap, ama bunun da ötesinde okuduğunuz en kârlı kitap olabilir.”
-George Akerlof
Nobel Ekonomi Ödülü Sahibi
 

Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü isimli 496 sayfadan oluşan kitap ; Richard L. Peterson tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 07.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Devlet Gibi Görmek: Bazı Toplumsal Kalkınma Planlarının Başarısızlık Hikayeleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Devlet Gibi Görmek: Bazı Toplumsal Kalkınma Planlarının Başarısızlık Hikayeleri indir, Devlet Gibi Görmek: Bazı Toplumsal Kalkınma Planlarının Başarısızlık Hikayeleri oku ve Devlet Gibi Görmek: Bazı Toplumsal Kalkınma Planlarının Başarısızlık Hikayeleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Karar Anı – Aklın Para Üzerindeki Gücü pdf oku indir - Yandex indir