Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir

Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir

Rusya’da, dağlarda on binlerce sivil halk, hem Ruslara, hem de onlara yardım eden Afganlı askerlere karşı mücadele ediyordu… Ne yazık ki, mücadele imkânları çok kısıtlıydı. Rusların uçakları, tankları, topları ve otomatik silâhları vardı. Üstelik askerleri çok iyi eğitilmişti. Sırtlarında kalın kürkler, ayaklarında sağlam potinler vardı. Yiyecek ve içecekleri gayet boldu. Mücahitlerin ise çoğu yarı çıplaktı. Bazen ot kökü toplayıp yiyorlardı. Hastalandıkları zaman ne ilâç, ne de doktor vardı. Ellerinde en basit piyade ve av tüfekleri ile bu düzenli orduya karşı koymaya çalışıyorlardı.

Nur Dağındaki Çocuk, bütün bu olumsuzluklar içerisinde inançları uğruna mücadele veren kahramanların hikâyesi..
 

Nur Dağındaki Çocuk isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Hasan Nail Canat tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ İLK GENÇ yayınevinin 16.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Nur Dağındaki Çocuk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Mor Bir Serserinin Gezi Notları pdf oku indir başlıklı makalemizde Mor Bir Serserinin Gezi Notları indir, Mor Bir Serserinin Gezi Notları oku ve Mor Bir Serserinin Gezi Notları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nur Dağındaki Çocuk pdf oku indir - Yandex indir