Mor Bir Serserinin Gezi Notları pdf oku indir

Mor Bir Serserinin Gezi Notları pdf oku indir

Her roman otobiyografiktir. Yazalar bunu kendilerinden bile saklarlar. Ancak, Japon edebiyatının aykırı yazarı Osamu Dazai, bunu kabullenerek çıkıyor kitaptaki yolculuğuna. Mor Bir Serserinin Gezi Notları’nda doğduğu Tsugaru Yarımadası’na yaptığı “hac yolculuğu” ile birlikte belleğinin patikalarında gezinmeye başlıyor. Bu gezinin notları, genç yaşta intihar eden Dazai’nin hayatındaki sert dönemeçlerden izler taşırken, gerçek ile kurgu arasında gidip gelen bir anlatıya dönüşüyor. 
 
Dazai, 20. yüzyılın en önemli yazarlarından biri. Onu okumak, hepimiz için büyük bir ayrıcalık.
 

Mor Bir Serserinin Gezi Notları isimli 226 sayfadan oluşan kitap ; Osamu Dazai tarafından kaleme alınmıştır. DEDALUS KİTAP yayınevinin 09.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Mor Bir Serserinin Gezi Notları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Efendi ile Uşağı (Karton Kapak) Bir Toprak Sahibinin Sabahı pdf oku indir başlıklı makalemizde Efendi ile Uşağı (Karton Kapak) Bir Toprak Sahibinin Sabahı indir, Efendi ile Uşağı (Karton Kapak) Bir Toprak Sahibinin Sabahı oku ve Efendi ile Uşağı (Karton Kapak) Bir Toprak Sahibinin Sabahı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mor Bir Serserinin Gezi Notları pdf oku indir - Yandex indir