Peygamberimizin En Yakın Arkadaşı Hazreti Ebu Bekir pdf oku indir

Peygamberimizin En Yakın Arkadaşı Hazreti Ebu Bekir pdf oku indir

İslâm’ın ilk halifesi… Peygamberimizin en yakın arkadaşı, can dostu… Mekke’de doğup büyüdü. Cahiliye ortamında bile örnek gösterilen bir hayat yaşadı.

Allah ve Peygamber aşkını ciğerlerini yakacak kadar zirvede yaşadı. Malı, canı ve bütün imkânlarıyla O’na destek oldu. İyilik yarışında her zaman en önde oldu. Peygamberimiz vefat edince İslâm’ın ilk halifesi oldu. İki yıl sonra da Rabbine kavuştu.
 

Peygamberimizin En Yakın Arkadaşı Hazreti Ebu Bekir isimli 104 sayfadan oluşan kitap ; Abdullah Kara tarafından kaleme alınmıştır. UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI yayınevinin 22.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Peygamberimizin En Yakın Arkadaşı Hazreti Ebu Bekir isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İslam Felsefesine Konusal Giriş pdf oku indir başlıklı makalemizde İslam Felsefesine Konusal Giriş indir, İslam Felsefesine Konusal Giriş oku ve İslam Felsefesine Konusal Giriş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Peygamberimizin En Yakın Arkadaşı Hazreti Ebu Bekir pdf oku indir - Yandex indir