Baharda Yine Geliriz pdf oku indir

Baharda Yine Geliriz pdf oku indir

“Bu berbat şehirde görüp görebileceğiniz en güzel şeyin terk edilmiş bir fabrikanın kara yıkıntısı olması saçma ya da gülünç mü? Değil! İnsana özgü bir yavaşlığı, sakarlığı hatırlatan tek şey bu yıkıntı çünkü. Şehirde otomobiller, yollar ve binalar, sonunda bütün sıcaklıkların evrenin ölgün sıcaklığıyla aynı olacağı bir geleceğe doğru son hızla gidiyor, uzanıyor, yükseliyor. Ama aralarında banka memuru sevgili dostum Tuğrul’un da bulunduğu sağlığına dikkat etmeyen, fazlasıyla hayalperest bazı insanlar var ki, onlar gece kurdukları saatin sabah çalışmamasını veya en iyisi geriye gitmesini gönülden dileyerek tatlı tatlı esniyorlar.”
Şu gürültülü zamanda, gevezelikten ve ‘farfara’dan gına getirenlerin sığınacağı bir kuytu köşe, Barış Bıçakçı’nın anlatıları. Minimalizmin duru güzelliği var onun her kitabında.
Baharda Yine Geliriz’de de, incelikli tablolar çiziyor Barış Bıçakçı. İnsan ilişkilerinden enstantaneler; ‘durumlara’, duygulara, akıldan esenlere, gönülden geçenlere dair ince fırçalar… Uçucu intibaların izini süren bir görme ve ‘bilme’ biçimi…
“İnsan güzel bir kitap okuduğu yerden nasıl ayrılabilir?”
 

Baharda Yine Geliriz isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Barış Bıçakçı tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 04.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Baharda Yine Geliriz isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Son Av pdf oku indir başlıklı makalemizde Son Av indir, Son Av oku ve Son Av pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Baharda Yine Geliriz pdf oku indir - Yandex indir