Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 pdf oku indir

tarafından
15
Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 pdf oku indir

Bu eser 2 ciltlik eserin 1. cildidir.
Bu kitaptaki dersler 2012 yılında NHI Doğal Sağlık Enstitüsü tarafından videoya kaydedilen görüntülerin transkripte edilmiş hali olup Aidin Salih’in vefatından sonra hazırlanmıştır.

Günümüzde modern tıbbın imkânları çoğaldı ama hastalıklar da aynı şekilde çoğaldı ve yaygınlaştı.
Hiçbir hastalığın gerçek sebebini bilmeyen modern tıp, birtakım hastalık belirtilerine isim verip teşhis koyarak deneme yanılma yöntemleriyle tedavi etmeye çalışmaktadır.
Çünkü sebebi bilinmeyen bir hastalığın tedavisi imkânsızdır.

Bugünkü fen bilimlerini düşündüğünüzde mekanik fizik, elektromanyetik fizik ve sair hakkında kalın kalın kitaplar mevcut olduğunu görürsünüz.
Şimdi ise sibernetik tıp çıktı ve fizik kanunlarının tümü, kimya kanunlarınında %70’i iptal oldu. Hani o bildiklerinize ne oldu?
Hepsi seraptan ibarettir.

Bu yüzden Cenab-ı Hak, kitapta bizim için farzları bildirdi. Peygamberimiz (sav) de bütün sünnetleri gösterdi.
Artık bizim için inanacak başka birşey yoktur.

Cenab-ı Hak Al-i İmran suresi 160. ayette “Allah yardım ederse size galip gelecek kimse yoktur. Eğer sizi bırakıverirse O’ndan sonra size kim yardım eder? Mü’minler ancak Allah’a dayanıp güvensinler.” demektedir.

Bu son noktadır, başka da hiçbir şey yoktur.
 

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Aidin Salih tarafından kaleme alınmıştır. YİTİK ŞİFA yayınevinin 01.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Son Söz / Gerçek Tıp Dersleri Cilt 1 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.