Bir Anne Değişiyor pdf oku indir

tarafından
6
Bir Anne Değişiyor pdf oku indir

Aslında hepimiz, anneliğe dair görevimizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çünkü her türlü kimlik probleminin de üstün ahlakın da kökeninde, bir anne olduğunu öğrendik.  
 
Bunu öğrendiğimiz için hepimiz, bir taraftan çocuklarımızı içlerindeki iyiyi köreltmeden büyütmeye, bir taraftan kendi dini yaşantımızı düzene koymaya, bir taraftan da annelerimizden devraldığımız kişiliğimizi iyileştirmeye çalışıyoruz.
 
Yani değişmek istiyoruz.
 
Bazımız, daha yolun başında bir engele takılıp gözlerden kaybolurken bazımız da değişmek için sağlam adımlar atmayı başarabiliyor.
 
Acaba engelleri aşmak ve tamamen yeni bir insan olmak mümkün mü?  Anneliğimizi daha verimli bir hale getirebilir miyiz? İnanç, ahlak, ibadet yolunda gerçek bir olgunluğa erişebilir miyiz?
 
Bu kitap; hem anneliğimizin hem de dini yaşantımızın nasıl gelişeceğini ve daha iyi bir yöne doğru değişeceğini anlamak ve anlatmak için kaleme alındı. İnanıyorum ki; bir anne değişince, ardından koca bir nesil değişecek…
 

Bir Anne Değişiyor isimli 440 sayfadan oluşan kitap ; Rumeysa Küçük Koyuncu tarafından kaleme alınmıştır. BEKA YAYINLARI yayınevinin 28.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Anne Değişiyor isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir Anne Değişiyor pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.