Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir

tarafından
5
Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ” Çağımızın en iyi otuz borsacısıyla görüşmeler sırasında hepsine sorduğum ortak bazı sorular oldu. Bu sorulardan biri şuydu: Özellikle yararlı bulduğunuz ve borsacı adaylarına önerebileceğiniz kitaplar varmı? Bu soruya aldığım yanıt: Bugüne değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.”
-Jack D. Schwager Borsa Sihirbazları’nın Yazarı
“Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ilk kez yetmiş yıl önce basılmış olsa da sürü psikolojisi ve borsada zamanlama konularındaki saptamaları geçen yaz döviz piyasalarında yaşanan çılgınlığı açıklayacak kadar güncel.”
-Worth Dergisi
“Yatırım konusunda bugüne kadar yazılan en eğlenceli kitap.”
– The Seattle Times
“Bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Yanımda çalışanlara vermek üzere elimde her zaman birkaç nüsha bulundururum.”
– Martin Zweig
“Bu kitabı ilk kez yirmi yıl önce okumuştum. O zamandan beri defalarca yeniden okudum ama hala en sevdiğim kitaplardan biri.”
– Kenneth L. Fisher – Forbes
 

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları isimli 291 sayfadan oluşan kitap ; Edvin Lefevre tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 12.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Borsa Spekülatörünün Anıları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.