Bir İletişim Duayeninin Anıları pdf oku indir

Bir İletişim Duayeninin Anıları pdf oku indir

1960’lı yılların içinde başladığım iletişim alanındaki meslek yaşamım beni sadece “OYA TOKGÖZ” olarak tanınır kılmadı; aynı zamanda Türk iletişim tarihine ayna tuttu, hala da tutmaya devam ediyor.

Bu kitabımda yalnız özel yaşamımı değil, özel yaşamımla birlikte uzun meslek yaşamımı da anlatmaya çalışıyorum.

Akademik çalışmalarımda farklı arayışlar içinde olsam bile, Türkiye’de çok bakir olan bir alan olan iletişimde her taşın altına elimi sokmaktan hiç çekinmedim. Hâlâ da çekinmiyorum.

Uzun bir meslek yaşamının ardından emekli oldum. İletişim üzerinde ve iletişimle birlikte çalışmayı sürdürüyorum. İyi ve başarılı bir mesleki yaşam geçirdim mi? Gerçekten bilemiyorum. Anılarımı okuyanlar sorduğum bu soruya benden daha iyi yanıt vereceklerdir sanırım.
 

Bir İletişim Duayeninin Anıları isimli 394 sayfadan oluşan kitap ; Oya Tokgöz tarafından yazılmış ve İMGE KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 10.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yöntem Araştırmaları pdf oku indir başlıklı makalemizde Yöntem Araştırmaları indir, Yöntem Araştırmaları oku ve Yöntem Araştırmaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir İletişim Duayeninin Anıları pdf oku indir - Yandex indir