Dar Kapı pdf oku indir

tarafından
29
Dar Kapı pdf oku indir

Nobel ödüllü André Gide’in ilk büyük edebi başarısı olarak kabul edilen Dar Kapı, otobiyografik paralelliklere rağmen yazarın edebi arayışlarının ürünüdür: Din, ahlak, aşk, fedakârlık, erdem arasındaki geçişkenlikler üzerinde yükselen eser nihayetinde, geleneksel trajedinin yepyeni bir zeminde inşasına varır.
 
Uhrevi yolların, zoru seçmenin erdemine vurgu yaparken girdiği dolambaçlı yolda hayatı ve dolayısıyla düşünceleri doğallığında dindışı bir alana doğru serpilten, bu yönüyle bir büyüme öyküsü olarak da değerlendirilebilecek Dar Kapı, insan ruhunun derinliklerine uzanan bir yolculuğun kapısıdır.
 
İla hi lütuf ile mukadderatın kollarında açmazlara sürüklenen duygulara ve kontrolü elden yiten yaşamlara eleştirel bir bakış…
 

Dar Kapı isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Andre Gide tarafından yazılmış ve SEL YAYINCILIK yayınevinin 07.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Toprağa Şiir Yazan Adam Bir Nail Çakırhan Öyküsü pdf oku indir başlıklı makalemizde Toprağa Şiir Yazan Adam Bir Nail Çakırhan Öyküsü indir, Toprağa Şiir Yazan Adam Bir Nail Çakırhan Öyküsü oku ve Toprağa Şiir Yazan Adam Bir Nail Çakırhan Öyküsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dar Kapı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.