Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

tarafından
1
Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

Sabahattin Ali, ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’yı yetmiş beş yıl önce kaleme aldı. Yayımlanmasından beş yıl sonraysa aramızdan ayrıldı. O günden bugüne pek çok şey değişti. Kürk Mantolu Madonna yurt dışına açıldı. Kitaplara, tiyatro sahnelerine, dolaylı yoldan sinemaya ilham oldu. Bugün hâlâ en çok okunanlar listesinde tahtı sarsılmadan varlığını koruyan romanı yayımlarken, eserin aslına sadık kalmaya dikkat ettik. Titiz bir çalışmayla kendi dil ve üslup zenginliğini koruduk.  

“Tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde, fakat her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana, dünyada başka türlü bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.
 
 

Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Sabahattin Ali tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kürk Mantolu Madonna (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.