Düşüncenin Gücü pdf oku indir

tarafından
92
Düşüncenin Gücü pdf oku indir

İngiliz Yazar James Allen’ın “Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları” listesine giren Düşüncenin Gücü adlı eseri, milyonlarca insana ilham vermiştir. Kişisel gelişim konusunda Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi çok sayıda çağdaş yazarı etkilemeyi başarmıştır. Yazar, “İnsan özünde ne düşünüyorsa, odur” der. İnsanın, yaşamına iyiyi ya da kötüyü çağırmasının kendi elinde olduğunu söyler. Yazarın tanımıyla, “Kendinize yardım etmenizi sağlayacak bir kitap.” “Düşünceli insanların cebinde taşıyabileceği bir arkadaş.” Olumlu düşünmenin gücüne inanıyorsanız, ancak bu gücü yaşamınıza nasıl uygulayabileceğinizi bilmiyorsanız, cevabı bu kitaptadır. Düşüncelerimiz ile hayatımızın seyrettiği yön arasındaki doğrudan bağlantıyı açıklar. Siz de – şimdiye dek – sadece hayal ettiğiniz kişisel başarıya erişmek için zihninize nasıl hükmedeceğinizi bu kitapla öğrenebilirsiniz.
“Düşünceleriniz ne ise, gerçek benliğiniz odur ve etrafınızdaki hem canlı hem de cansız dünya düşüncelerinizin belirlediği giysiyi giyer.”
 

Düşüncenin Gücü isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; James Allen tarafından yazılmış ve MAHZEN yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Düşüncenin Gücü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.