Koğuş Türkiye Koğuş Dünya pdf oku indir

tarafından
48
Koğuş Türkiye Koğuş Dünya pdf oku indir

Ülkemizin toplumsal ve siyasi hayatını kökten bir değişime uğratan, toplumsal belleğimizde derin izler bırakan 12 Eylül dönemi, Remzi Çayır’ın hayatında da yankılarını bulan bir özelliğe sahip.
Yazar, Koğuş Türkiye Koğuş Dünya’da bu dönemde yaşananları üniversiteden taze ümitlerle yeni mezun olmuş bir gençte şahsileştirerek sunuyor.
Bu dönem siyasetin artık hayatın tüm alanlarında belirleyici olduğu, gözaltına alınmaların, sebebini bilmeksizin ve belki de sebepsiz yere yıllarca mahpushanelerde yatmanın sıradanlaştığı bir dönem. İçerinin mi yoksa dışarının mı daha güvenli olduğu bilinmiyor.
Yazar eserinde soruyor bizlere: “Koğuş denen yer,insanı dört duvar arasında gökyüzüne hasret bırakan yer mi yoksa umutlara kelepçe takan acı gerçekler mi?”
 

Koğuş Türkiye Koğuş Dünya isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Remzi Çayır tarafından yazılmış ve ALTINORDU YAYINLARI yayınevinin 04.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Mehmed Akif “Çelik Karakterli İçtimai Mürşidimiz” pdf oku indir başlıklı makalemizde Mehmed Akif “Çelik Karakterli İçtimai Mürşidimiz” indir, Mehmed Akif “Çelik Karakterli İçtimai Mürşidimiz” oku ve Mehmed Akif “Çelik Karakterli İçtimai Mürşidimiz” pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Koğuş Türkiye Koğuş Dünya pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.