Ozi’den Sevgilerle pdf oku indir

Ozi’den Sevgilerle  pdf oku indir

Benim adım Ozan. Ailem ve yakın arkadaşlarım bana Ozi der. Bu yüzden sen de bana Ozi diyebilirsin. Annem ve babamla birlikte Çanakkale’de yaşıyorum. Bana göre burası harika ötesi bir yer. Geçen ay süper bir doğum günü partisi ile 12 yaşıma girdim. Yeni bilgiler öğrenmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Annem ve babam bu konuda bana çok yardımcı oluyorlar. Oyuncaklarımı çoğu zaman kendim inşa ediyorum. Elimdeki oyuncaklarıma farklı malzemeler eklemek de beni mutlu ediyor. Sanırım bu özelliğim, annemden bana geçmiş. O da sürekli kıyafetlerine ve eşyalarına yeni şeyler ekleyip süslüyor. Şimdi hazır mısın arkadaşım? İlk maceramı anlatıyorum.
 

Ozi’den Sevgilerle isimli 84 sayfadan oluşan kitap ; Esra Ozan tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 01.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İmgeler Atlası / 1950-2000 Arası Türk Şiirinde İmgeler Sözlüğü pdf oku indir başlıklı makalemizde İmgeler Atlası / 1950-2000 Arası Türk Şiirinde İmgeler Sözlüğü indir, İmgeler Atlası / 1950-2000 Arası Türk Şiirinde İmgeler Sözlüğü oku ve İmgeler Atlası / 1950-2000 Arası Türk Şiirinde İmgeler Sözlüğü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ozi’den Sevgilerle pdf oku indir - Yandex indir