Erkekler Yalnızlıklar / Murathan Mungan’ın Seçtikleriyle pdf oku indir

Erkekler Yalnızlıklar / Murathan Mungan’ın Seçtikleriyle pdf oku indir

İÇERİK TANITIMI: Bu seçki erkeklere, erkeklik dünyasına ilişkin yalnızlıkları konu edinen, “erkek yalnızlığının” evrensel ölçekte paylaşılabilir yanlarına değinen öykülerden derlendi. Kendisine öğretilmiş erkekliğin içinde tutuklu kalmış, bir türlü bunun dışına çıkamayan erkeklerin farkındalık bilinci taşımayan yalnızlığı en yaygın yalnızlık çeşitlerindendir. Bu nedenle seçkide erkeklerin içine kıstırıldıkları koşullara izdüşümler içeren öyküler bulunmasına özen gösterdim.
Erkekler Yalnızlıklar’da farklı kuşaklardan yazarların farklı sosyal kesimlerden ve sınıflardan erkeklerin kendilerine özgü dünyalarına ışık düşüren öykülerini okuyacak, bunlar arasında yatay ya da dikey koşutluklar kurabileceğiniz yalnızlık durumları bulacaksınız.
— Murathan Mungan
 
Kitaptaki hikâyeciler:
Kadri Öztopçu, Melisa Kesmez, Sibel K. Türker, Mehmet Günsür, Tarık Buğra, Ayşegül Çelik, Pınar Kür, Başar Başarır, Ayfer Tunç, Behçet Çelik, Türker Armaner, Neslihan Önderoğlu, Murat Gülsoy, Türker Ayyıldız, Polat Özlüoğlu, Murat Özyaşar, Vüs’at O. Bener, Memduh Şevket Esendal, Ahmet Büke, Oktay Akbal, Selim İleri, Mehmet Bilâl Dede, Ömür İklim Demir, Cemil Kavukçu, Necati Cumalı, Ayşegül Devecioğlu, Uğur Nazlıcan, Ahmet Güntan, Doğu Yücel ve Onur Çalı 
 

Erkekler Yalnızlıklar / Murathan Mungan’ın Seçtikleriyle isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Murathan Mungan tarafından yazılmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 15.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İntikam pdf oku indir başlıklı makalemizde İntikam indir, İntikam oku ve İntikam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Erkekler Yalnızlıklar / Murathan Mungan’ın Seçtikleriyle pdf oku indir - Yandex indir