Iza’nın Şarkısı pdf oku indir

tarafından
18
Iza’nın Şarkısı pdf oku indir

Iza, babası ölünce yalnız kalan annesini yanına almak ister. Doktor kızıyla gurur duyan yaşlı kadın, sürdürdüğü taşra hayatını, anılarını, alışkanlıklarını, bir anlamda kimliğini bırakıp başkente taşınır. Ne yazık ki, yirminci yüzyılın ikinci yarısında, savaş sonrasında büyük bir hızla değişen Macar toplumunda, yalnızlık ve kuşak çatışması anlamına gelmektedir bu.
 
Szabó ilk kez 1963 yılında yayımlanan romanında, insani değerlere en bağlı, en idealist kişilerin bile yakınlarını anlamakta nasıl yetersiz kalabileceğini, insan ilişkilerine sızan empati yoksunluğunu anlatıyor.
 
Magda Szabó’yu keşfettiyseniz altın bir balık yakaladınız demektir. Yazmakta olduğu bütün kitapları alın, ileride yazacaklarını da.
– Hermann Hesse
 

Iza’nın Şarkısı isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Magda Szabo tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 18.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Iza’nın Şarkısı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Iza’nın Şarkısı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.