Mavi Okyanus Stratejisi pdf oku indir

tarafından
58
Mavi Okyanus Stratejisi pdf oku indir

Dünya genelinde büyük ilgi gören ve pek çok ülkede “bestseller” olan bu kitap, stratejik başarının gereklilikleri hakkında bildiğinizi sandığınız her şeye meydan okuyor. Genişletilmiş ve gözden geçirilmiş bu yeni basımı ile, kıyasıya rekabetin ve bir kar havuzu uğruna savaşın piyasayı nasıl kanlı “kızıl okyanus”a çevirdiğini, kalıcı başarının aynı Pazar için savaşmaktan değil, büyümeye hazır denenmemiş Pazar alanları, yani “mavi okyanuslar” yaratmaktan geçtiğini çok daha güçlü bir dille kanıtlıyor.
Yazarlar, 30 sektörde 100 yıldan fazla zamana yayılan 150 stratejik eylem örneğine dayanan bu kitapla bize, rakiplerle rekabet etmek yerine onları etkisiz kılarak başarı sağlamanın yollarını anlatıyorlar.
Mavi Okyanus Stratejisi, rekabeti etkisiz bırakan ve kuruluşların kendi mavi okyanuslarını yaratması için kullanabileceği ilkeleri ve araçları gösteren sistematik bir yaklaşım sunuyor. Elinizdeki bu genişletilmiş basım şu yenilikleri içeriyor:
Yazarlardan yeni önsöz: İmdat! Okyanusum Kızıla Dönüyor
Kitaptaki bütün vaka ve örneklerin güncellemeleri, hikayelerinin şimdiki zamana uyarlanmaları
Son 10 yılda okuyucuların en çok sorduğu sorulara yönelik iki yeni bölüm ve genişletilmiş bir üçüncü bölüm –Uyumlaştırma, Yenilenme ve Kızıl Okyanus Tuzaklarından Kaçınma-
Stratejik üzerine geleneksel düşünüşü tersine çevirerek çığır açan bu kitap geleceği kazanmada yeni ve cesur bir yol yaratıyor. Bu çalışmayı, çekişmesiz Pazar alanı yaratmada ve rekabeti etkisiz kılmada rehberiniz olarak düşünün.
 

Mavi Okyanus Stratejisi isimli 258 sayfadan oluşan kitap ; Renee Mauborgne tarafından yazılmış ve CSA YAYIN AJANSI yayınevinin 27.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Genel Muhasebe pdf oku indir başlıklı makalemizde Genel Muhasebe indir, Genel Muhasebe oku ve Genel Muhasebe pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mavi Okyanus Stratejisi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.