Işığın Anısı / Zaman Çarkı 14 pdf oku indir


Işığın Anısı / Zaman Çarkı 14 pdf oku indir

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”
 
Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.
 
Son Ulusların hükümdarları Merrilor Meydanı’nda toplanmıştı. Ya Yenidendoğan Ejder Rand al’Thor’a katılacaklar ya da Karanlık Varlık’ın zindanının mühürlerini kırma planını engelleyeceklerdi. Rand’ın nihai planı deliliğinin bir işareti de olabilirdi, dünyanın son umudu da. Egwene ise bunun delilik olduğunu düşünüyordu.
 
Andor’da, Trolloclar Caemlyn’i ele geçirmişti. Perrin Aybara kurt düşünde Katil’le savaşıyordu. Ebou Dar’a yaklaşan Mat’in planı artık Seanchan İmparatoriçesi Fortuona olan karısı Tuon’u ziyaret etmekti.
 
Dünyanın akıbeti Shayol Ghul’de belli olacaktı. Çark dönüyordu, dokuyordu ve Çağ’ın sonu geliyordu. Son Savaş herkesin kaderini belirleyecekti.
 
Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.
 
“Robert Jordan, kadim fantastik edebiyat geleneğinde yapılacak daha çok şey olduğunu gösteriyor.” –Orson Scott Card
 
“Zaman Çarkı kitapları hayatımda bir dönüm noktası.” –Robin Hobb
 

Işığın Anısı / Zaman Çarkı 14 isimli 912 sayfadan oluşan kitap ; Robert Jordan tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Satürn Evleri (1. Cilt) pdf oku indir başlıklı makalemizde Satürn Evleri (1. Cilt) indir, Satürn Evleri (1. Cilt) oku ve Satürn Evleri (1. Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Işığın Anısı / Zaman Çarkı 14 pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?