Fantoine ile Agapa Arasında pdf oku indir


Fantoine ile Agapa Arasında pdf oku indir

Bu kitabın sayfaları arasında Kmer tanrıları da çıkabilir karşınıza, bütün bir kenti istila eden hıyarlar da; Krallar Kralı Artaserhas’ın vasiyetnamesini okuyabilirsiniz ya da Laurent de Medicis’nin yeni Floransa sevdasını; Mathusalem adlı bir papağanın akıl almaz hikâyesini, “Kellik ehliyeti alma yasağı” pankartının ne anlama geldiğini!
Fantoine ile Agapa Arasında Robert Pinget’nin kısa öykülerinden oluşuyor. Robert Pinget, kimselere benzemez, avangard bir yazar. Okuru şaşırtan, rahatsız eden, güldüren, realizmle dalga geçen öyküler, tuhaf kişilikler ve kelimelerin gücü…
 
“Zorlu şeylere tanjanttan yaklaşmak gerekir. O bunu bilmiyordu. Erdemin karşı koymak olduğu kararına çok çabuk vardı. Yıllar geçimsizliğin, hiçe sayılan tutkunun, bayağılığın dehşeti içinde geçip gitti.”
 

Fantoine ile Agapa Arasında isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Robert Pinget tarafından yazılmış ve KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gerdanlık 1 / Bütün Şiirleri 9 pdf oku indir başlıklı makalemizde Gerdanlık 1 / Bütün Şiirleri 9 indir, Gerdanlık 1 / Bütün Şiirleri 9 oku ve Gerdanlık 1 / Bütün Şiirleri 9 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Fantoine ile Agapa Arasında pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?