Ömrümün Dört Mevsimi pdf oku indir


Ömrümün Dört Mevsimi pdf oku indir

Her şeyin bir mevsimi vardır.
Güneşin altındaki her amacın bir vakti vardır.
Ayrılık ve kavuşmaların bir zamanı vardır.
Aşk varsa, yaşanılan her mevsim bahardır.
 
İlk gençlik çağında bir yaz akşamında karşılaştığı Bahar’a ilk görüşte vurulan Osman’ın, o andan itibaren en büyük arzusu ona kavuşmak olacaktır. Aşkına karşılık bulsa da beklenmedik bir şekilde ayrılık yaşarlar. Ne var ki sevdiği, hayatının farklı mevsimlerinde hiç ummadığı yerlerde karşısına çıkacaktır. İlk göz ağrısını hiçbir zaman unutamayan Osman, hayat yolculuğunda iniş çıkışlar yaşasa da yüreğindeki aşk ve kavuşma hayalinden her zaman güç alacaktır.
Aşkın ve hayatın dört mevsiminin akıcı bir dil ve sürükleyici bir kurguyla anlatıldığı “Ömrümün Dört Mevsimi”, okurları roman kahramanlarının renkli dünyasına götürüyor. Kitabın sayfaları ilerledikçe okurlar, Osman ve Bahar’ın yaşadıkları olaylara tanıklık ederken sevinçlerine, mutluluklarına ve acılarına ortak oluyor.
Yaşanmış bir hikâyeden esinlenilerek kaleme alınan “Ömrümün Dört Mevsimi”, edebiyat tutkunlarının zevkle okudukları etkileyici bir roman.
Ayrılık ve kavuşmaların gölgesinde yarım asırlık bir aşkın anlatıldığı “Ömrümün Dört Mevsimi”, okurları duygusal ve anlam yüklü bir yolculuğa davet ediyor.
 

Ömrümün Dört Mevsimi isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Ramis Çınar tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 15.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kelile ve Dimne pdf oku indir başlıklı makalemizde Kelile ve Dimne indir, Kelile ve Dimne oku ve Kelile ve Dimne pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ömrümün Dört Mevsimi pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?