Düş Hançeri / Zaman Çarkı 11 pdf oku indir


Düş Hançeri / Zaman Çarkı 11 pdf oku indir

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”
 
Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.
 
Zamanın rüzgârları fırtınaya dönüşmüştü. Ölüler yürüyordu. Gerçeklik, artık istikrarsız bir hâl almıştı. Bunların hepsi yaklaşmakta olan Tarmon Gai’don’un, Son Savaş’ın işaretleriydi. İnsanlığın nihai umudu Yenidendoğan Ejder Rand al’Thor, Karanlık Varlık’ı Son Savaş’ta alt etmek zorundaydı.
 
Perrin, Rand’dan habersiz Seanchanlarla anlaşma yapmıştı. Onun gözünde bu, Karanlık Varlık’la anlaşmakla birdi ama Perrin, eşi Faile’i kurtarmak ve Shaidoları yok etmek için her şeyi yapmaya hazırdı.
 
Caemlyn’de Elayne hem Aslan Tahtı’nı elde etmeye hem de doğacak bir iç savaşı engellemeye çalışıyordu. Artık Beyaz Kule bile güvenilir değildi. 
 
Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.
 
“Robert Jordan, kadim fantastik edebiyat geleneğinde yapılacak daha çok şey olduğunu gösteriyor.” –Orson Scott Card
 
“Zaman Çarkı kitapları hayatımda bir dönüm noktası.” –Robin Hobb
 
 

Düş Hançeri / Zaman Çarkı 11 isimli 696 sayfadan oluşan kitap ; Robert Jordan tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 13.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Avare Kalemden Yazıntılar pdf oku indir başlıklı makalemizde Avare Kalemden Yazıntılar indir, Avare Kalemden Yazıntılar oku ve Avare Kalemden Yazıntılar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Düş Hançeri / Zaman Çarkı 11 pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?