• Anasayfa
  • Genel
  • Pireler Berber İken / Anadolu Masalları pdf oku indir

Pireler Berber İken / Anadolu Masalları pdf oku indir


Pireler Berber İken / Anadolu Masalları pdf oku indir

Nohut Oğlan, Bit Hatun ve Pire Bey, Limon Kız, İmdi Dede ve Rüzgâroğlu’nu bilir misiniz? Onlar Anadolu masallarının güzel kalpli kahramanları…
Çok eski zamanlarda yaşamış bu kahramanlar maceralarıyla çağlar ötesinden kalbimize iyiliği, yardımseverliği, doğruluğu, merhameti fısıldadılar. Onlar hâlâ aramızda yaşamaya devam ediyor ve bize söyleyecekleri daha çok sözleri var. Gelin bu kahramanların yeni maceralarına hep birlikte yolculuk edelim.
 
Pireler Berber İken – Anadolu Masalları kitabında unutulmaya yüz tutmuş Anadolu Masal Kahramanları yeni bir kurgu ve yeni maceralarla ele alınmıştır. Çocuklarımız Batı dünyasına ait birçok masalı bilmesine rağmen içinde yaşadığı topraklara ait masalları bilmemektedir. Bu kitapta Anadolu Masal Kahramanları’nın en bilinenlerinden 5 tanesinin hikayesi yeni maceralarla ve masalsı bir kurgu ile ele alınmıştır. Her bir masalda yeni bir değer ele alınmıştır. Masalların sonunda bulunan etkinliklerle çocukların hayal dünyaları gelişecektir.
 

Pireler Berber İken / Anadolu Masalları isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Mehtap Teker tarafından yazılmış ve MARTI ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 12.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Pireler Berber İken / Anadolu Masalları pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?