Işık Yılları pdf oku indir


Işık Yılları pdf oku indir

THE 100 serisi ile NEW YORK TIMES’ın en çok satan yazarları arasına giren KASS MORGAN’ın
yeni, heyecan verici ve romantik bilim kurgu serisinin ilk kitabı.

Gizemli bir düşmanın yıkıcı saldırısıyla sarsılan Quatro Filo Akademisi, yüzyıllardır süren ayrımcılığın ardından sadece Tridyalı öğrencilere değil, Güneş Sistemi’ndeki tüm gezegenlerden seçilen yetenekli gençlere kapılarını açar.
Hırslı ve zengin bir Tridyalı aileden gelen Vesper, çocukluğundan beri takım kaptanı olmayı hayal etmiştir; ancak yerini asteroit kuşağının yanlış tarafından gelen zeki, esprili bir çocuğa kaptırdığında, o güne kadar ona öğretilen her şeyi sorgulayacaktır.
Temiz havanın parayla alındığı zehirli gezegen Deva’da büyüyen Cormak, zorlu hayatından kaçmak ve Akademi’ye katılmak için her fırsatı değerlendirecektir hatta bunun için abisinin kimliğini çalmak zorunda kalsa bile.
Buzlu Chetire gezegeninde hep dışlanmış Arran, madenlerde çalışarak kendini tüketeceği bir hayattan daha fazlasını hayal etmiştir. Şimdiyse Akademi’de öğrenci olan Arran, kendini ait hissedebileceği bir yer aramaktadır.  Varlığı Akademi’deki herkesin güvenliğini tehdit eden Orelia, görevi gereği Akademi’ye sızmayı başarmıştır. İçlerinden biri onun gerçekte kim olduğunu öğrenirse Orelia’yı bekleyen ceza ölümdür. 

Dört genç, farklılıklarını bir kenara bırakıp dünyalarını kurnaz bir düşmandan korumak için bir takım olmayı başarmak ve birbirlerine güvenmek zorundadır.  Fakat nefret etmeyi öğrendiğiniz insanlara nasıl güvenebilirsiniz? 
 
 

Işık Yılları isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Kass Morgan tarafından yazılmış ve GO! KİTAP yayınevinin 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yük pdf oku indir başlıklı makalemizde Yük indir, Yük oku ve Yük pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Işık Yılları pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?