Alacakaranlık Kavşağı / Zaman Çarkı 10 pdf oku indir

Alacakaranlık Kavşağı / Zaman Çarkı 10 pdf oku indir

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.”
 
Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar tarafından bu kadar sevilmesinin sadece birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.
 
Yenidendoğan Ejder Rand al’Thor risk almış ve Gerçek Kaynak’ın eril yarısından Karanlık Varlık’ın bıraktığı lekeyi silerek her şeyi değiştirmişti. Ama Rand’ın –kendisini tehlikeye atarak– oynaması gereken bir kumar daha vardı ve en yakın arkadaşları da dahil kim dost kim düşman emin olamıyordu.
 
Andor’da Elayne Trakland, hakkı olan Altın Taht’ı almak için savaşıyordu ama düşmanlar ve Karanlıkdostları etrafını sarmış, onu yıkmak istiyorlardı. Eğer başarısız olursa hem Andor hem de Yenidendoğan Ejder, Karanlık’a mahkûm olabilirdi.
 
Bu arada Perrin Aybara, eşi Faile’i Shaido’nun elinden kurtarmak için çabalıyordu ama bunun için tek çaresi düşmanla işbirliği yapmak olabilirdi. Perrin, dostu Rand’a sadık kalabilecek miydi?
Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.
 
“Kendini ayrıntılı bir fantastik dünyada kaybetmeyi sevenler için Zaman Çarkı serisi birebir.” –Locus
 
“Robert Jordan’ın eseri, bir nesil fantastik edebiyat yazarı için ilham veren, ufuk açıcı bir etkiye sahip.” –Brent Weeks
 

Alacakaranlık Kavşağı / Zaman Çarkı 10 isimli 624 sayfadan oluşan kitap ; Robert Jordan tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 13.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Can Kırığı pdf oku indir başlıklı makalemizde Can Kırığı indir, Can Kırığı oku ve Can Kırığı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alacakaranlık Kavşağı / Zaman Çarkı 10 pdf oku indir - Yandex indir