Gelişim Psikolojisi Efsane Notlar pdf oku indir


Gelişim Psikolojisi Efsane Notlar pdf oku indir

Atanma hayali olan sevgili meslektaşlarım,
Efsane notlar serimizin üçüncü kitabı ile karşınızdayız. Bu eseri sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.
Efsane notlar serimizin bu kitabı, 2021 yılı da dahil geçmiş yıllarda çıkan KPSS eğitim bilimleri sınavı soruları analiz edilerek hazırlanmıştır. İçinde gelişim psikolojisi dersi kapsamında sınavda karşımıza çıkabilecek kavramlar ve bu kavramların farkları ve mutlaka bilmemiz gereken önemli bilgiler yer almaktadır. Ayrıca, bu bilgilerin kalıcılığının sağlanması için pekiştirme sorularına yer verilmiştir.
Kitap hazırlanırken akademik bir dil kullanmaktan kaçınılmış, açık ve sade bir dil tercih edilmiştir.
Son olarak kitapta yer alan soruların tamamını ya da anlaşılmayan herhangi bir noktayı, dilerseniz @egitim_bilimleri_kpss_efsane instagram adresinden bizlere sorabileceğinizi belirtmek isteriz.
Gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.
Atanmanız duasıyla, iyi çalışmalar.

Ebuzer SARIYERLİOĞLU
 

Gelişim Psikolojisi Efsane Notlar isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Ebuzer Sarıyerlioğlu tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 11.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ruhu İyileştirme Yolları pdf oku indir başlıklı makalemizde Ruhu İyileştirme Yolları indir, Ruhu İyileştirme Yolları oku ve Ruhu İyileştirme Yolları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Gelişim Psikolojisi Efsane Notlar pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?