Ruhu İyileştirme Yolları pdf oku indir


Ruhu İyileştirme Yolları pdf oku indir

“Sevgili dostum; dünyaya gelirken hiçbirimiz sonsuz mutluluk, daimî huzur, baht açıklığı ya da maddi rahatlık için bir sözleşme imzalamadık. Kimseden işlerin yolunda gideceğine dair bir garanti ya da söz almadık. Sadece doğduk. Geldiğimiz bu dünyada mutluluk kadar mutsuzluğa da yer vardı, hem de fazlasıyla. Ama biz hep kolaya kaçıp mutlu olmak istedik. Gülmek, sevilmek, kazanmak, başarmak, iyi hissetmek, güzel görünmek istedik. Oysa dünyada ağlamak, sevilmemek, kaybetmek, başarısız olmak, kötü hissetmek, güzel görünmemek de vardı. Ve mutluluk kadar mutsuzluk da bu dünyaya aitti, bu dünyanın parçasıydı. Biz bu parçayı reddediyoruz. Dünyanın tamamını kabullenmek yerine karanlık ve zor kısmını görmezden gelip kendimizi sonsuz mutluluğun kollarında bulmak istiyoruz.”
 
Ruhu İyileştirme Yollarında Klinik Psikolog Gökhan Ergür, terapi ve yaşam deneyimlerinden yola çıkarak, dünyanın ve insanların incittiği tüm kırgın ruhlara iyileşebilme tavsiyelerinde bulunuyor. 
 
Unutmayın: Başımıza gelenlerden her zaman biz sorumlu değiliz ama başımıza gelenlerle ne yapacağımız her zaman bizim sorumluluğumuzdadır.
 

Ruhu İyileştirme Yolları isimli 215 sayfadan oluşan kitap ; Gökhan Ergür tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 12.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zebralar Neden Ülser Olmaz? pdf oku indir başlıklı makalemizde Zebralar Neden Ülser Olmaz? indir, Zebralar Neden Ülser Olmaz? oku ve Zebralar Neden Ülser Olmaz? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Ruhu İyileştirme Yolları pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?