• Anasayfa
  • Genel
  • Lal Aşk-ı Hakikat pdf oku indir

Lal Aşk-ı Hakikat pdf oku indir


Lal Aşk-ı Hakikat pdf oku indir

Aşk ateşi kavurmasın gönlünüzü, aklınızı, benliğinizi… Sevdanın yoldaşı olmanın menzilinde LÂL sizi bekliyor.
Yana yana, düşe kalka, kör topal yuvarlanıp gidiyoruz hayatın içinde. Elimizde ateşten bir top olmuş “ilişkiler”… Yandıkça topu yanımızdakine fırlatıyoruz.
Saygının yitirildiği diyarlara aşk ve sevda köyü kurmaya çalışıyoruz. Kendi hakikatimize körleşiyoruz, kalbimize batan dikenlere nasırlaşıyor, almadan vermenin, vermeden almanın karanlığında uçuruma doğru ilerliyoruz.
İlişkilerimiz üzerine kurulan hayatlarımızda suçluluk duygusu, acizlik, eksiklik, yetersizlik, değersizlik, kibir, kanaatsizlik, öfke, kin, gurur, kıskançlık ve daha nice zehirli duygu kol geziyor. “Aşk aşk” diye aşka eziyet ediyor, aşkın itibarını yerle bir ediyoruz.
Küllerinden yeniden doğmuş, yaşamını insanı anlamaya, incelemeye, insan da derinleşmeye adamış bir yazar olan Pınar Boylu Gogulan, “ilişkiler sanatını” önümüze seriyor. Yalnız değil elbette; ona LacivertMorSiyah ve Lâl eşlik ediyor.
Hepsi de Ask-ı Hakikat’e davet ediyor bizi. Uzak olduğunu sanmayın; dibimizde, yanı basımızda duruyor, üstelik adresi belli:
Araz Mahallesi. Huzur Sokak. Vicdan Lokantası…
 

Lal
Aşk-ı Hakikat isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Pınar Gogulan tarafından yazılmış ve LİBROS KİTAP yayınevinin 19.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Lal Aşk-ı Hakikat pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?