Otizm ve Otistik Çocuklar pdf oku indir


Otizm ve Otistik Çocuklar pdf oku indir

Otizm; anne-babalar tarafından bebeklik döneminde her zaman fark edilemeyebilmektedir. Özellikle 2-5 yaş arası; otistik özelliklerin belirginleştiği, tanı için oldukça önemli bir dönemdir.
Otizm ve Otistik Çocuklar Kitabı; otizmin tanımı, nedenleri ve otistik çocukların özellikleriyle ilgili ailelere, eğitimcilere daha kapsamlı bilgiler vermek; otistik çocukların eğitimleri, eğitimde kullanılan teknikler ve kazandırılması amaçlanan becerilere yönelik uygulama örnekleri, alilelerin çocuklarının eğitimindeki rolü, aile-eğitimci işbirliğinin önemi, ev okul paralelliğinin çocuğa sağladığı yararlar gibi pek çok konuda bu alanda çalışan kişileri ve aileleri aydınlatmak amacını taşımaktadır.
 

Otizm ve Otistik Çocuklar isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Nilüfer Darıca tarafından yazılmış ve ÖZGÜR YAYINLARI yayınevinin 10.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Şimdi Değilse Ne Zaman? pdf oku indir başlıklı makalemizde Şimdi Değilse Ne Zaman? indir, Şimdi Değilse Ne Zaman? oku ve Şimdi Değilse Ne Zaman? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Otizm ve Otistik Çocuklar pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?