Vaka-i Aşk pdf oku indir


Vaka-i Aşk pdf oku indir

…Ah sevdiğim! Gönlüme bu inceliği kazandıran, düşüncelerimin sonuna kadar kapısını açan, hayata karşı gücümü tekrar kazanmama neden olan sen değil misin? Beynim öyle geniş hayallere yelken açıyor ki. Duygu sarmalının fırtınasında yüreğim nasıl da kuş gibi çarpıyor. Ellerimi yüzüme kapayarak birçok defa ağladım. Düşüncelerimin arasında dağılıp, savrulup gidecekmişsin gibi kol geziyor bakışların etrafımda. Gönlüme tek hükmeden senin sesin oluyor, senin sesin geçiyor.
Böyle yazıyorsun son mektubunda ve şöyle noktalıyorsun; sanki evrenin bahçesinde en güzel çiçekleri ve kokuları avuçlarında ve saçlarında toplamışsın gibi, karşımda duruyorsun.
 

Vaka-i Aşk isimli 82 sayfadan oluşan kitap ; Hüseyin Satoğlu tarafından yazılmış ve VESTA yayınevinin 09.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Geceye İşlenmiş Birkaç Söz pdf oku indir başlıklı makalemizde Geceye İşlenmiş Birkaç Söz indir, Geceye İşlenmiş Birkaç Söz oku ve Geceye İşlenmiş Birkaç Söz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Vaka-i Aşk pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?