Bilgi Avcısı pdf oku indir


Bilgi Avcısı pdf oku indir

Bilgi Avcısı, alanında uzman 11 okul öncesi öğretmeninin birlikte ortaya çıkardığı, çok yönlü bir kitaptır. İçerisinde ses çalışmalarından kodlamaya, ses farkındalığından resfebeye, ilginç bilgilerden örüntü çalışmalarına kadar birçok etkinlik yer almaktadır.
Ayrıca, dikkat gelişimine yönelik etkinliklerin yanı sıra harf bilgisinin de yer aldığı etkinlikler de vardır. Bilgi Avcısı, 5+ yaş çocuklara yöneliktir.
Etkinliklerin birçoğunda verilen çalışmanın yanı sıra hem ülkemizden hem de dünyadan başarılarıyla öne çıkmış insanlar ile ilgili bilgiler de verilmektedir.
Öğretmenlerimize ve çocuklarının gelişimine önem veren velilerimiz için hazırladığımız Bilgi Avcısı eğlenirken öğretmeyi hedeflemektedir.
 
Yazar : Aylin Yüksel Bircan Birol,Çiğdem Gönültaş,Duygu Duraklı Özlü ,Esma Erdoğan, Fatma Pamuk Tufan ,Feride Kuyumcu ,Havva Altun,Meltem Ünal ,Nazan Gül , Sibel Şentürk Berber
 

Bilgi Avcısı isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve GAGA YAYINLARI yayınevinin 09.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Bilgi Avcısı pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?