Batı Nasıl Kazandı, Doğu Neden Kaybetti? pdf oku indir


Batı Nasıl Kazandı, Doğu Neden Kaybetti? pdf oku indir

“Yusuf A. Kalyoncuoğlu’nun ilk kitabı olan ‘Mayıs Çiçeği ve Hazine Yelkenlileri’ insanın önünde yeni ufuklar açan, zihninde oluşturduğu birçok kurguyu değiştiren, en azından sorgulanmasını sağlayan çarpıcı bir kitaptı. Çok şey öğrenerek okumuştum. ‘Batı Nasıl Kazandı, Doğu Nasıl Kaybetti’yi henüz basım aşamasındayken okuma fırsatım oldu. Kalyoncuoğlu, bu kitabında da ilk kitabında olduğu gibi son derecede çarpıcı bilgiler veriyor, değerlendirmeler yapıyor. Kitap, gerçekten de adının hakkını vererek, çoğumuzun zihnini meşgul eden o önemli soruyu ve onunla bağlantılı birçok soruyu son derecede akıcı bir dille yanıtlıyor. Aynı zamanda ekonomi tarihi niteliği de taşıyan bu kitabı okumanızı öneriyorum.”
– Dr. Mahfi Eğilmez
 

Batı Nasıl Kazandı, Doğu Neden Kaybetti? isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Yusuf A. Kalyoncuoğlu tarafından yazılmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 09.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Modernleşmesi ve Mimarimiz Erken Cumhuriyet Mimarisini Ernst Egli Üzerinden Okumak pdf oku indir başlıklı makalemizde Türk Modernleşmesi ve Mimarimiz Erken Cumhuriyet Mimarisini Ernst Egli Üzerinden Okumak indir, Türk Modernleşmesi ve Mimarimiz Erken Cumhuriyet Mimarisini Ernst Egli Üzerinden Okumak oku ve Türk Modernleşmesi ve Mimarimiz Erken Cumhuriyet Mimarisini Ernst Egli Üzerinden Okumak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Batı Nasıl Kazandı, Doğu Neden Kaybetti? pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?