• Anasayfa
  • Eğitim
  • Yeterince İyi Ebeveyn Olmak 0-6 Yaş Dönemi Anne Baba Çocuk İlişkisi pdf oku indir

Yeterince İyi Ebeveyn Olmak 0-6 Yaş Dönemi Anne Baba Çocuk İlişkisi pdf oku indir


Yeterince İyi Ebeveyn Olmak 0-6 Yaş Dönemi Anne Baba Çocuk İlişkisi pdf oku indir

Her çocuk, kendine has potansiyeliyle dünyaya gelir ve bu potansiyel ancak yeterince uygun bir ortam bulduğunda filizlenip ortaya çıkabilir. Aksi takdirde bu potansiyel çürüyerek ortaya çıkma imkânını sonsuza dek kaybeder.
Çocuklarımıza, kendi kimliğini bulup tesis etmesini ve bireyselliğiyle biricikliğini kaybetmeden toplumun aktif, düşünüp üretebilen, sevip oynayabilen bir üyesi olmasına imkân tanıyacak bir çevre verebilmek en büyük toplumsal görevimiz.
Doç. Dr. Veysi Çeri, Yeterince İyi Ebeveyn Olmak kitabında hem mesleki pratiğinden hem de yaptığı araştırma ve gözlemlerden yola çıkarak “yeterince iyi bakım” tarzını ve çocuklar için ideal ortamı ortaya koyuyor. Ebeveynlere modern dünyanın dayattığı mükemmellik kaygısı ve baskısı altında ezilmeden hem kendilerini hem de çocuklarını yıpratmayacak ve yeterince iyi bireyler yetiştirmelerini sağlayacak yolları gösteriyor.
 

Yeterince İyi Ebeveyn Olmak
0-6 Yaş Dönemi Anne Baba Çocuk İlişkisi isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Veysi Çeri tarafından yazılmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 11.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Demokratik Okullar Güçlü Eğitimden Dersler pdf oku indir başlıklı makalemizde Demokratik Okullar Güçlü Eğitimden Dersler indir, Demokratik Okullar Güçlü Eğitimden Dersler oku ve Demokratik Okullar Güçlü Eğitimden Dersler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yeterince İyi Ebeveyn Olmak 0-6 Yaş Dönemi Anne Baba Çocuk İlişkisi pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?