Kimse Gerçek Değil (1. Baskıya Özel İmzalı) pdf oku indir


Kimse Gerçek Değil (1. Baskıya Özel İmzalı) pdf oku indir

“Derler ki en iyi şifacı, yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…”
 
Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl Özsoydan, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemez ve her geçen gün biraz daha yalnızlaşarak yabancılaşır.
 
İnsanları “Yaralılar” ve “Şifacılar” olarak iki kategoriye ayıran bir sosyal medya platformundan
tanıştığı Oflaz Kantemiz’in, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Ancak geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu gizemli adamın, kendi dünyasının yıkılışına şahitlik etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.
 
Işıl yıllardır inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz sayesinde bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları altüst olur. Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru vardır:
 
Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?
 

Kimse Gerçek Değil (1. Baskıya Özel İmzalı) isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Sey tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 08.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İvan Osokin’in Tuhaf Hayatı pdf oku indir başlıklı makalemizde İvan Osokin’in Tuhaf Hayatı indir, İvan Osokin’in Tuhaf Hayatı oku ve İvan Osokin’in Tuhaf Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Kimse Gerçek Değil (1. Baskıya Özel İmzalı) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?