• Anasayfa
  • Hukuk
  • Axel Honneth’in Toplum Felsefesinde Tanınma ve Özgürlük pdf oku indir

Axel Honneth’in Toplum Felsefesinde Tanınma ve Özgürlük pdf oku indir


Axel Honneth’in Toplum Felsefesinde Tanınma ve Özgürlük pdf oku indir

Bu kitapta çağdaş Alman düşünür Axel Honneth’in tanınma ve özgürlük kavramları arasındaki ilişkiyi göreceksiniz. 1821 yılında Hegel’in geliştirdiği etik yaşam düşüncesiyle bugün Honneth’in demokratik etik yaşam fikri arasındaki bağlantıları hukuk felsefesi açısından yorumlayabileceksiniz. Kişisel ve toplumsal hayatımız gerçekten bir tanınma mücadelesi üzerine mi kuruludur? Yaşadığımız toplumsal patolojiler, sosyal özgürlüğün gerçekleşmemesinin bir sonucu mudur? Bu ve benzer soruların cevabını elinizdeki çalışmada bulabilirsiniz.
 

Axel Honneth’in Toplum Felsefesinde Tanınma ve Özgürlük isimli 201 sayfadan oluşan kitap ; Dolunay Çörek tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 08.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Büyük Veri Çağında Yapay Zeka Sistemlerinin Çalışma İlişkilerinde Kullanımı: Hukuki Bir Değerlendirme pdf oku indir başlıklı makalemizde Büyük Veri Çağında Yapay Zeka Sistemlerinin Çalışma İlişkilerinde Kullanımı: Hukuki Bir Değerlendirme indir, Büyük Veri Çağında Yapay Zeka Sistemlerinin Çalışma İlişkilerinde Kullanımı: Hukuki Bir Değerlendirme oku ve Büyük Veri Çağında Yapay Zeka Sistemlerinin Çalışma İlişkilerinde Kullanımı: Hukuki Bir Değerlendirme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Axel Honneth’in Toplum Felsefesinde Tanınma ve Özgürlük pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?