• Anasayfa
  • Hukuk
  • İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı pdf oku indir

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı pdf oku indir


İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı pdf oku indir

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından 20 Mayıs 2021 günü çevrimiçi olarak gerçekleşen III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı’nda, alanlarında tanınmış yabancı ve Türk hukukçular özgün bildiriler sunmuşlardır. Bildirilerin yayınlandığı bu kitapta, Uluslararası Deniz Hukuku Mahkemesi ve yargısal süreçler, deniz alanlarının sınırlandırılması, yakın coğrafyamızdaki bazı boğazların ve devletlerin durumları, iklim değişikliği sonucu deniz seviyesinin yükselmesi ve su altı kablolar gibi güncel konular ele alınmaktadır. Türkçe, İngilizce ve Fransızca sunulmuş özgün bildirilerin bir kitap halinde yayınlanmasıyla, ülkemizde büyük ihtiyaç duyulan uluslararası deniz hukuku literatürünün gelişmesi, deniz hukukuna ilişkin sorunların ve çözüm yollarının daha geniş bir kesimin bilgisine sunulması ve çözüm arayışlarına ışık tutulması amaçlanmaktadır.
 

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 08.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf oku indir başlıklı makalemizde Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması indir, Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması oku ve Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi III. Uluslararası Deniz Hukuku Konferansı pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?