• Anasayfa
  • Hukuk
  • Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf oku indir

Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf oku indir


Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf oku indir

Eser, 20 yıllık meslek hayatında, vergi yargılamasının çeşitli kademelerinde ve son olarak istinaf daire başkanı olarak görevine devam etmekte olan bir idari yargı hakimi tarafından, yoğun bir emekle, literatürde yer alan kitap, tez ve makalelerden olabildiğince istifade edilerek ve dipnotta künyelerine yer verilen 1200’ü aşkın sayıda yargı kararından da (900’ün üzerinde Danıştay kararı, 250 civarında bölge idare mahkemesi dava daireleri kararı) yararlanmak suretiyle hazırlanmıştır. Hukuken tartışmalı pek çok konuda naçizane görüş ve çözüm önerileri sunulmaya çalışılmıştır.
 

Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması isimli 1252 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Balcı tarafından yazılmış ve ON İKİ LEVHA YAYINCILIK yayınevinin 08.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bireysel Başvuru Usulünde Önemli Zarar Ölçütü pdf oku indir başlıklı makalemizde Bireysel Başvuru Usulünde Önemli Zarar Ölçütü indir, Bireysel Başvuru Usulünde Önemli Zarar Ölçütü oku ve Bireysel Başvuru Usulünde Önemli Zarar Ölçütü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Kamu İcra Hukuku ve 6183 Sayılı Kanun Uygulaması pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?