Yarasalar (Karton Kapak) pdf oku indir


Yarasalar (Karton Kapak) pdf oku indir

“Geçerdi, aslında yaşadığımız her şey er ya da geç geçerdi. Bedenimize aldığımız yaralar geçerdi. Ruhumuza aldığımız yaralar da bir süre sonra eskisi gibi acıtmadığı için onlar da geçerdi. Kalbimize aldığımız yaralar iseasla geçmeyecek gibi hissettirse de zamanla onların da geçtiğini görürdük. Hangi acı geçmezdi, biliyor musunuz? Aklımıza aldığımız acılar geçmezdi. Beden iyileşir, ruh güçlenir, kalp tecrübe edinir ama akıl hep aynı kalırdı.”
 
 
Damgacı için belki de yolun sonu görünmüştür ancak Sedef için çözülmesi gereken düğümler sadece bundan ibaret değildir. Yüzleşmesi gereken bir geçmişi, söylenmesi gereken sözleri ve hesabının sorulması gereken yenilmişlikleri vardır.Tüm bunlardan bir çırpıda sıyrılmak hiç de kolay değildir. Artık Sedef tek başınadır ve tüm yükleri tek başına omuzlamak zorundadır. Fakat hayat, hiç de onun planlarını uygulayacak gibi görünmemektedir. Başına geleceklerden habersiz, bir sona doğru adım adım yürümektedir.
 
Peki, bu son Sedef’i nereye sürükleyecektir?
 

Yarasalar (Karton Kapak) isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Maral Atmaca tarafından yazılmış ve EPHESUS YAYINLARI yayınevinin 04.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uçuş 345 pdf oku indir başlıklı makalemizde Uçuş 345 indir, Uçuş 345 oku ve Uçuş 345 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yarasalar (Karton Kapak) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?