İki Kez Yaşamanın Güzelliği pdf oku indir


İki Kez Yaşamanın Güzelliği pdf oku indir

Gözlerimi açtım, tam tepemde duruyordu, yüzümün birkaç santim uzağında. O yabancı bana öyle şefkatle bakıyordu ki öleceğime emin oldum. Başımı, saçlarımı okşuyordu; Tanrım, ne kadar yakışıklıydı. Keşke beni seven biri olsa o, dedim içimden, oysa onun ağzından şu sözcükler çıktı: “Beyin kanaması geçiriyorsun!”
 
Dünyaca ünlü aktris Sharon Stone, sadece sağlığına değil, kariyerine, ailesine, servetine ve dünya çapındaki şöhretine de mal olan ağır bir felç geçirdi. Ölümden döndü. Bu kitapta, hayatını yeniden inşa etme çabalarını, iç huzuruna ve sağlığına yavaş yavaş nasıl kavuştuğunu anlatıyor. Başarısızlığı kabul etmeyen bir sektörde, pek çok sesin susturulduğu bir dünyada Stone, geri dönme direncini, düşündüğünü söyleme cesaretini ve pek çok erkeğin, kadının ve çocuğun hayatında bir fark yaratma gücünü buldu kendinde. İçtenlikle kaleme aldığı bu sayfalarda önemli rollerinden, hayatını değiştiren dostluklarından,
en büyük hayal kırıklıklarından ve en büyük başarılarından olduğu kadar çocukken aile içinde yaşadığı travmadan
ve hayatında bıraktığı izlerden de bahsediyor.
 

İki Kez Yaşamanın Güzelliği isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Sharon Stone tarafından yazılmış ve SİA KİTAP yayınevinin 02.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yoksulların Savaşı pdf oku indir başlıklı makalemizde Yoksulların Savaşı indir, Yoksulların Savaşı oku ve Yoksulların Savaşı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


İki Kez Yaşamanın Güzelliği pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?