Aklımın Aklı: Psikoloji pdf oku indir


Aklımın Aklı: Psikoloji pdf oku indir

Psikoloji alanında en güncel bilimsel bilgileri okuyucuya sunmayı hedefleyen bu kitap, her biri kendi alanında ve çeviri konusunda uzman olan psikologlar tarafından Türkçeye kazandırılmıştır.
Aklımın Aklı: PSİKOLOJİ kitabı; psikoloji biliminin temel konularını yalın, açık, net ve kolay anlaşılır şekilde okuyucuya aktarmasının yanı sıra renkli içeriği ile de son derece ilgi çekicidir. Okuyucu, kitabı ilk incelediği andan itibaren kitabın gerçek dünyadan örneklerle zenginleştirildiğini ve baştan sona etkileşimsel ve dinamik öğrenme yöntemlerinin etkin şekilde kullanıldığını fark edecektir. Kitapta içerik ve biçim dengesinin korunmasına özel bir duyarlılık gösterilmiştir.

Öğrenme alışkanlıklarının günümüzde değişmiş olması nedeniyle Aklımın Aklı: PSİKOLOJİ kitabında, “Ne?”, “Neden?” “Nasıl?” ve “Ne zaman?” sorularına etkileyici şekilde yanıt verme hedeflenmiştir. Aynı zamanda, merakı, düşünmeyi ve yaratıcılığı destekleyen yeni öğretim yöntemlerinin kullanılmış olması özellikle öğrenciler için yararlı olacaktır. Öğrencilerin derse hazırlanma, derse katılma ve ders sonrası gözden geçirme etkinliklerinde kendi akıllarına bu kitabı eşlikçi kılmaları kitabın yapısı gereği kaçınılmaz görünmektedir.

Okuyucunun merak düzeyini yüksek tutmasının ötesinde onun kendi iç dünyasında ve sosyal çevresinde olup bitenleri anlamlandırmasını hedefleyen Aklımın Aklı: PSİKOLOJİ kitabının, satışa çıktığı tüm ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de psikoloji alanının en temel kaynaklarından biri olacağına inanıyorum.
Doç. Dr. Mithat Durak
 

Aklımın Aklı: Psikoloji isimli 456 sayfadan oluşan kitap ; McGraw-Hill tarafından yazılmış ve NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 01.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Psikanalize Yeni Bir Bakış Freud’ un Psikanaliz Kuramına Dair Bir Revizyon Önerisi pdf oku indir başlıklı makalemizde Psikanalize Yeni Bir Bakış Freud’ un Psikanaliz Kuramına Dair Bir Revizyon Önerisi indir, Psikanalize Yeni Bir Bakış Freud’ un Psikanaliz Kuramına Dair Bir Revizyon Önerisi oku ve Psikanalize Yeni Bir Bakış Freud’ un Psikanaliz Kuramına Dair Bir Revizyon Önerisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Aklımın Aklı: Psikoloji pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?