• Anasayfa
  • İslam
  • Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir

Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir


Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir

Günümüzde insanlığın asıl ızdırabı, kainatın efendisi Hz. Muhammed’i (a.s.m.) tam manası ile tanımamış, hakiki şahsiyetini bilememiş olmasından ve getirdiği, hayat bahşeden esaslara aşk ve şevk içinde kucak açmayışından gelmektedir. Dünyanın manevi sarsıntısı da, sıkıntısı da, anarşi ve huzursuzluk içinde bocalayışı da bundan doğmaktadır.
Onu anlamadıkça sevmedikçe ve hayat bahşeden prensiplerini kendisine rehber edinmedikçe de insanlığın bu sıkıntı, sarsıntı ve buhrandan kurtulması mümkün değildir.
İnsanlık onu anlamak zorundadır!
Dünya Siyer Ödülü birincisi bu eserimiz, onun bir nebze olsun anlaşılmasına vesile olacaksa kendimizi bahtiyar addedeceğiz.
 

Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Salih Suruç tarafından yazılmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslam'ı Böyle Katlettik pdf oku indir başlıklı makalemizde İslam'ı Böyle Katlettik indir, İslam'ı Böyle Katlettik oku ve İslam'ı Böyle Katlettik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?