• Anasayfa
  • Genel
  • Tarih Yazan Çocuklar (100 Kitaplık Mega Set) pdf oku indir

Tarih Yazan Çocuklar (100 Kitaplık Mega Set) pdf oku indir


Tarih Yazan Çocuklar (100 Kitaplık Mega Set) pdf oku indir

Tarih Yazan Çocuklar Projesi, dijital bağımlılığın ve sanal kahramanların hüküm sürdüğü günümüz dünyasında, çocuklarımızın millî bilinç kazanmaları, tarihlerinden gurur duymaları ve gerçek kahramanlar ile tanışıp onları rol model olarak benimsemelerini sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.
 
Bu amaç doğrultusunda hazırladığımız 100 kitaplık serimizde; 20 Büyük Lider, 11 Millî Mücadelenin Halk Kahramanı, 20 Büyük Bilim İnsanı, 10 Büyük Gönül Eri, 22 Büyük Edebiyatçı ve 17 Büyük Sanatçı ve Büyük Sporcu yer almaktadır.
 
Projemiz ilkokul öğrencilerine yönelik Psikoloji ve Tarih Bilimi uzmanlarından onaylanarak hazırlanmıştır. Kitaplarımızın kahramanları, kendisini tanıyacak çocuklar gibi ilkokul yaşlarındadır. Çocuklar kendi dilinden kahramanlarımızın hayatlarını okuyarak, dinleyerek, izleyerek onların dünyasını keşfedeceklerdir.
 
Tarih Yazan Çocuklar Projesi, geleneklerimizin ruhu, geçmişimizin ışığı ile teknolojiyi harmanlayarak, çocuklarımızı keyifle okuyacakları kitaplarla buluşturmanın yanı sıra “görsel” ve “işitsel” öğrenmeyi de merkeze alarak e-kitap, animasyon videoları ve uygulamalar ile desteklenmiştir.
Emeği Geçenler:
Berkay Sever, Beste Sarıbaylar, Diyar Arslan, Doğa Arıkan, Duygu Kesimoğlu, Ebuzer Dursun, Esra Dilay Us, Gurur Birsin, İbrahim Can Kanık, Batuhan Şentürk, İsmail Çetin, Kemal Ak, Melih Demirel, Melodi Sakızlı Gün, Mustafa Adem Farsakoğlu, Neslihan Kalaycı, Suat Akdoğan, Şimal Bayram, Yusuf Alkan
 

Tarih Yazan Çocuklar (100 Kitaplık Mega Set) isimli 3200 sayfadan oluşan kitap ; Ayşe Hale tarafından yazılmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Tarih Yazan Çocuklar (100 Kitaplık Mega Set) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?