• Anasayfa
  • Genel
  • Dahiler Sınıfı: Pisagor ve Dünyanın En Ünlü Teoremi pdf oku indir

Dahiler Sınıfı: Pisagor ve Dünyanın En Ünlü Teoremi pdf oku indir


Dahiler Sınıfı: Pisagor ve Dünyanın En Ünlü Teoremi pdf oku indir

DÂHİLER SINIFI: OKUMASI KOLAY, UNUTMASI ZOR
 
Antik Çağ’ın en büyük filozoflarından biri. Bilgin, öğretmen ve hatta antik olimpiyatlara katılmış bir sporcuydu. Bitmek bilmeyen merakı ve gözlem tutkusu sayesinde dünyanın en ünlü teoremini buldu.
 
Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi PİSAGOR – VE DÜNYANIN EN ÜNLÜ TEORİMİ ile devam ediyor.
 
Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından pek çok dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.
 

Dahiler Sınıfı: Pisagor ve Dünyanın En Ünlü Teoremi isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Sergio Rossi tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.


Dahiler Sınıfı: Pisagor ve Dünyanın En Ünlü Teoremi pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?