Çürük pdf oku indir


Çürük pdf oku indir

İsmail Oğan, katıldığı her turnuvada altın madalyanın favorisi olan sıra dışı bir güreşçidir. Birlikte çok çetin antrenmanlar yaptık Ben Ahmet Ayık olduysam
onunla yaptığım antrenmanlar sayesindedir.
Ahmet Ayık / 1968 Mexico City Olimpiyat Şampiyonu
İsmail Oğan, minder güreşinde olimpiyat şampiyonu, yağlı güreşlerde ise yenilmesi imkansız bir başpehlivandır. Yağlı güreşlerde sahaya çıktığı anda seyirci onu alkışlamaya başlardı.
Tevfik Kış / 1960 Roma Olimpiyat Şampiyonu
İsmail Oğan, kara kaşlı, siyah saçlı, karayağız, tam bir Türk pehlivanıdır. Eline, diline, beline de sağlam tam bir yörük çocuğudur. Fırtına gibi güreş atan dünyanın emsalsiz güreşçilerinden biridir.
İsmet Atlı / 1960 Roma Olimpiyat Şampiyonu
 

Çürük isimli 407 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Yılmaz tarafından yazılmış ve DAHİ YAYINCILIK yayınevinin 25.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi indir, Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi oku ve Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Çürük pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?