• Anasayfa
  • Edebiyat
  • Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf oku indir

Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf oku indir


Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf oku indir

Bir cümle; insanın duygusuna, düşüncesine yön verip hayatını güzelleştirir mi? Okuduysa, işittiyse, söz kalbine girdiyse, aklına yatıp mantığına uyduysa neden olmasın! Günümüz dünyasında bilimde, sanayide, teknolojide büyük gelişmeler yaşanıyor; çok farklı iletişim ve ulaşım kaynaklarından yararlanılıyor. Ne yazık ki aynı gelişmeler, insanlar arasındaki iletişim ve ilişkiler için söz konusu değil. Sorumluluklar ve ahlaki değerlerin ihmali, iletişim dilinin iyi kullanılmaması, huzursuzluğa ve insanlar arasında olumsuzluklar yaşanmasına neden oluyor.
İçeriğinde âyetler, hadisler ve hikmetler bulunan Cümle Kapsından Kalbe Girmek / Ölçüler ve Hikmetler; en ayırıcı özelliği ahlak olan insanın kendisine, ailesine, çevresine, insana ve insanlığa karşı maddi-manevi sorumluluklarını binlerce ölçü ve parolalarla hatırlatıyor.
 
 

Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler isimli 328 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa Uslu tarafından yazılmış ve ERKAM YAYINLARI yayınevinin 23.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Serzeniş pdf oku indir başlıklı makalemizde Serzeniş indir, Serzeniş oku ve Serzeniş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Cümle Kapısından Kalbe Girmek / Ölçüler Ve Hikmetler pdf oku indir indir

Etiketler
Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?