Harry Potter ve Azkaban Tutsağı pdf oku indir

tarafından
20
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı pdf oku indir

“Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acil durum taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi istediğiniz yere götürelim.”
Sirius Black adında azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki yıl boyunca tutsak kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkârı olduğuna kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban’dan kaçan Black’in peşinde olduğu bir tek kişi vardır: Harry Potter. Harry, büyücülük okulunun sihirli duvarları arasındayken, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.
 

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı isimli 396 sayfadan oluşan kitap ; J. K. Rowling tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 30.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.