Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir


Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir

Lütfü’nün benle alıp veremediği nedir bilmiyorum ama hakkımda yaptığı dedikodulara inanmayın. Beni tanımak istiyorsanız İzafiyet’e bakın.
Albert Einstein

Başıma elma düştüğünden beri başıma gelen en kötü şey Lütfü Lafcambazı’nın diline düşmekti. Bu kitabı okuduktan sonra hangimizin haklı olduğunu anlayacaksınız.
Isaac Newton

Lütfücüğüm sağ olsun bana methiyeler düzmüş. Oysa ben mahcup olurum böyle şeylerden. Öhö, öh.. Yok yok konuşamayacağım; en iyisi siz kitabı okuyun.
Louis Pasteur

Evreka! Evreka! Bu kitabı okuyunca bilim adamlarının benden sonra ne kadar ilerlediklerine hayretle şahit oldum. Lütfü, aferin çocuğum sana!
Arşimet

Gelmiş geçmiş en büyük bilim adamlarının hayatlarını ve buluşlarını güldürerek anlatan Çılgın Mucitler’i elinizden bırakamayacaksınız. Çılgın Mucitler, hem bir bilim kitabı hem de bilimsel bir hikâye kitabı. Mizahı da cabası!
İyi okumalar…
 

Çılgın Mucitler (Ciltli) isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Yusuf Asal tarafından yazılmış ve GENÇ NESİL yayınevinin 29.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi indir, Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi oku ve Uzay O Ünlü Patlama Hikayesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?