Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
216
Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir

Lütfü’nün benle alıp veremediği nedir bilmiyorum ama hakkımda yaptığı dedikodulara inanmayın. Beni tanımak istiyorsanız İzafiyet’e bakın.
Albert Einstein

Başıma elma düştüğünden beri başıma gelen en kötü şey Lütfü Lafcambazı’nın diline düşmekti. Bu kitabı okuduktan sonra hangimizin haklı olduğunu anlayacaksınız.
Isaac Newton

Lütfücüğüm sağ olsun bana methiyeler düzmüş. Oysa ben mahcup olurum böyle şeylerden. Öhö, öh.. Yok yok konuşamayacağım; en iyisi siz kitabı okuyun.
Louis Pasteur

Evreka! Evreka! Bu kitabı okuyunca bilim adamlarının benden sonra ne kadar ilerlediklerine hayretle şahit oldum. Lütfü, aferin çocuğum sana!
Arşimet

Gelmiş geçmiş en büyük bilim adamlarının hayatlarını ve buluşlarını güldürerek anlatan Çılgın Mucitler’i elinizden bırakamayacaksınız. Çılgın Mucitler, hem bir bilim kitabı hem de bilimsel bir hikâye kitabı. Mizahı da cabası!
İyi okumalar…
 

Çılgın Mucitler (Ciltli) isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Yusuf Asal tarafından yazılmış ve GENÇ NESİL yayınevinin 30.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay pdf oku indir başlıklı makalemizde Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay indir, Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay oku ve Nereden Nereye Gök Bilimi ve Uzay pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çılgın Mucitler (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.