Ebeveynlik Tefekkürleri pdf oku indir

tarafından
25
Ebeveynlik Tefekkürleri pdf oku indir

Bu kitap, Kur’an’daki hikmet okyanusunu hayatına damla damla akıtmak isteyen bir hafize tarafından kaleme alındı. Yaradan perspektifinde iyi bir kul olmak, “tam şu an”da yaşadığımız imtihanı kulluğumuza yaraşır bir biçimde ağırlamaktan geçiyor. Yazarın kişisel yolculuğunda bu hikmet okyanusu, ebeveynlik serüvenine denk geliyor.
İyi ile kötünün anlamını Kur’an’ın ayetlerinde arayan bir hafize için, iyi bir ebeveyn olmanın karşılığı, kuramcıların hipotezlerinden çok daha ötede, iyi bir kul olmaktan geçiyordu. Artık, her ayetini ezberlediği Kur’an’ın insana verdiği değeri özümsemeden, ebeveynliğin ehemmiyetini idrak edemeyeceğini biliyordu.
Bu kitap, varmayı dert edinmeksizin, okyanusun bizatihi kendisine talip olmaya davet ediyor. Ancak dalmaktan korkmayanlar okyanusun kalbindeki incileri keşfedebilirler. Geçmişin yüklerinden kurtulmak da geleceğin kuruntularından sıyrılmak da “an”ı tefekkür etmekle mümkün. Ne ki, biz dalarken incilere değil, bu okyanusta telaşsızca tefekkür etmeye taliptik.
 

Ebeveynlik Tefekkürleri isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Merve Şahinkaya tarafından kaleme alınmıştır. CEZVE KİTAP yayınevinin 02.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ebeveynlik Tefekkürleri isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Ebeveynlik Tefekkürleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.